Ballack: Werner dokonał najlepszej decyzji - Chelsea24News
Ballack: Werner dokonał najlepszej decyzji
Ballack: Werner dokonał najlepszej decyzji

Ballack: Werner dokonał najlepszej decyzji

Były gracz The Blues pochwalił decyzję Timo Wernera, który wybrał transfer do Chelsea zamiast Liverpoolu, z którym był silnie łączony.

– Jeśli naprawdę mógł pójść do Liverpoolu, dokonał najlepszej z możliwych decyzji. Musisz przeanalizować wiele aspektów, między innymi jak dużo dostaniesz czasu na boisku i jak ważną postacią w składzie będziesz. Liverpool wygrał już Ligę Mistrzów i Premier League. Jak Timo mógłby się spodziewać, że wskoczy w miejsce kogoś z podstawowej ofensywnej trójki?

– Chelsea buduje nowy, młody zespół z młodym trenerem. Bycie częścią tego projektu jest czymś niesamowitym, o czym przekona się Timo. Bycie głównym napastnikiem w wielkim klubie jak Chelsea jest dla niego najlepszą opcją. Będzie miał znacznie większy wpływ na grę drużyny niż jaki miałby w Liverpoolu.

Źródło: INews

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW