Jamie Redknapp o szansach Chelsea na Ligę Mistrzów - Chelsea24News
Jamie Redknapp o szansach Chelsea na Ligę Mistrzów
Jamie Redknapp o szansach Chelsea na Ligę Mistrzów

Jamie Redknapp o szansach Chelsea na Ligę Mistrzów

Ekspert Sky Sports dokonał predykcji dotyczącej tego, które drużyny zakwalifikują się do Ligi Mistrzów w następnym sezonie.

– Terminarz Chelsea wydaję się być bardzo trudny, mają przed sobą jeszcze dwa niesamowicie ciężkie mecze- Liverpool na wyjeździe oraz Wolverhampton u siebie. Terminarz Manchesteru United wydaję się być wymarzony, nie licząc spotkania z Leicester na wyjeździe, które będzie bardzo wymagające. Jeśli mógłbyś wybrać jakikolwiek terminarz dla swojej drużyny, prawdopodobnie chciałbyś, aby wyglądał tak jak Manchesteru United.

– Patrząc na ten aspekt oraz obecną formę, myślę, że Manchester United zakwalifikuje się na trzecim miejscu. Spójrzmy na formę strzelecką Masona Greenwooda oraz wpływ, jaki wywarł na grę Bruno Fernandes, to niesamowite. Sądzę, że zaraz za nimi uplasuje się Chelsea, natomiast Leicester zajmie piąte miejsce i wypadnie z wyścigu o Ligę Mistrzów.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW