Mount: Obecność N'Golo bardzo pomaga na boisku - Chelsea24News
Mount: Obecność N’Golo bardzo pomaga na boisku
Mount: Obecność N’Golo bardzo pomaga na boisku

Mount: Obecność N’Golo bardzo pomaga na boisku

Młody pomocnik The Blues skomentował swój występ w wygranym meczu z Watfordem, w którym został wybranym najlepszym zawodnikiem.

– Szczerze mówiąc, byłem zaskoczony tą decyzją! Po prostu starałem się robić swoje, chciałem aby drużyna cały czas utrzymywała się przy piłce. Ross zaliczył gola i asystę, jednak wszyscy zagrali bardzo dobry mecz. Przed spotkaniem rozmawialiśmy o tym, że musimy pokazać na co nas stać i pozbierać się po poprzedniej porażce. Zwycięstwo było obowiązkiem, który spełniliśmy.

– Przez ostatnie 30 minut byliśmy nieco niedokładni, mogliśmy zdobyć znacznie więcej bramek. W tym meczu praktycznie cały czas utrzymywaliśmy się przy piłce i parę razy straciliśmy koncentrację, co nie może zdarzać się na takim poziomie. Są więc rzeczy nad którymi nadal musimy pracować, jednak oprócz tego wypadliśmy bardzo dobrze.

– Kiedy masz za sobą N’Golo, który zawsze jest w stanie naprawić twój błąd i odebrać piłkę rywalom, czujesz się bardzo pewnie.  On zawsze jest w odpowiednim miejscu, nie martwisz się aż tak bardzo o ewentualny powrót do defensywy, to naprawdę pomaga.

– Zadaniem moim i Rossa jest swobodne przeniesienie gry pod pole karne przeciwnika i stworzenie groźnej sytuacji pod ich bramką. Jeśli szybko nie podejmiesz decyzji, rywal odbierze ci piłkę.

– Wszystko zależy od nas. Przed spotkaniem z West Hamem byliśmy na komfortowej pozycji ale przegraliśmy. Można powiedzieć, że to streszczenie tego, jak wygląda nasz sezon- podnosimy się po niespodziewanych porażkach, potrafimy udźwignąć presję po przegranym spotkaniu. Musimy zdobyć tak dużo punktów jak to tylko możliwe.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW