Pulisic: Nie chcę porównywać się teraz do Hazarda - Chelsea24News
Pulisic: Nie chcę porównywać się teraz do Hazarda
Pulisic: Nie chcę porównywać się teraz do Hazarda

Pulisic: Nie chcę porównywać się teraz do Hazarda

Skrzydłowy The Blues wypowiedział się na temat wygranej z Watfordem i porównań jego osoby do Edena Hazarda.

– Hazard był niesamowicie ważnym piłkarzem dla Chelsea, jest graczem klasy światowej. Nie sądzę, abym mógł teraz powiedzieć, że mu dorównuje. Staram się po prostu być sobą i mam nadzieję, że kibice mnie takiego pokochają.

– Aktualnie jestem bardzo pewny siebie, ciesze się, że mogę pomagać drużynie w zwyciężaniu. Będę starać się utrzymywać formę i pewność siebie. Przez porażkę z West Hamem mieliśmy dzisiaj dodatkową energię. Chcieliśmy wyjść na boisko i udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy i to nam się udało. Wyścig o top4 będzie bardzo zacięty do samego końca, musimy kontynuować zdobywanie punktów. Jesteśmy pewni tego, że nam się uda.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW