Sherwood: Loftus-Cheek jest jak Rolls-Royce - Chelsea24News
Sherwood: Loftus-Cheek jest jak Rolls-Royce
Sherwood: Loftus-Cheek jest jak Rolls-Royce

Sherwood: Loftus-Cheek jest jak Rolls-Royce

Były menedżer Tottenhamu wypowiedział się na temat przyszłości drużyny Franka Lamparda.

– Spójrzmy na młode talenty, które dostały szansę w tym roku, zbierają cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości. Według mnie najlepszym młodym zawodnikiem ze składu jest Ruben Loftus-Cheek, jest jak Rolls-Royce. Wrócił po ciężkiej kontuzji ale na szczęście ponownie gra w piłkę. Kiedy wróci do pełni formy, razem z pozostałymi młodymi zawodnikami w składzie i nowymi nabytkami naprawdę mogą być niebezpieczni w następnym sezonie.

– Roman Abramovich ponownie wydaje ogromne kwoty. Lampard nie powinien się wstydzić, jeśli wyda potężną sumę pieniędzy, która jest dostępna ponieważ zaoszczędził on klubowi wiele pieniędzy, dzięki zawodnikom którym wprowadził do składu w tym sezonie. Może zakontraktować piłkarzy, którzy potrafią zrobić różnicę. Mają już Timo Wernera, który potrafi zdobyć wiele bramek w sezonie, lubi schodzić do środka z lewej strony boiska. W tym momencie, wszystko w Chelsea układa się świetnie.

Źródło: DAZN

 

 

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW