Van Dijk: To dlatego wybrałem Liverpool zamiast Chelsea - Chelsea24News
Van Dijk: To dlatego wybrałem Liverpool zamiast Chelsea
Van Dijk: To dlatego wybrałem Liverpool zamiast Chelsea

Van Dijk: To dlatego wybrałem Liverpool zamiast Chelsea

Obrońca The Reds wyznał, co skłoniło go do transferu do Liverpoolu i jednoczesnym odrzuceniu ofert od między innymi Chelsea czy Manchesteru City.

– Mogłem dołączyć do Chelsea lub Manchesteru City. Kiedy wybierasz nowy klub, patrzysz na historie, miasto, obecny skład i plany na najbliższą przyszłość. Najważniejszym aspektem jest jednak menedżer- to własnie przez osobę Kloppa wybrałem Liverpool.

– Klopp ma w sobie coś specjalnego, nie wiem czy to kwestia jego energii, czy może całkowitego wizerunku. Czasem zastanawiam się co jest w nim takiego elektryzującego i przyciągającego dla piłkarzy, nikt inny tego nie posiada. To chyba kwestia jego sposobu zarządzania zespołem- w dzisiejszej piłce to najważniejszy argument.

– Klopp obdarza cię szczególnym uczuciem, to zabrzmi dziwnie, ale naprawdę szczerze cieszy się kiedy przychodzisz rano do klubu, to bardzo inspirujące. Zawsze mówiłem, że wygranie Premier League jest moim największym marzeniem, dzięki niemu udało mi się tego dokonać.

Źródło: Omnisport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW