Wnioski po meczu z Watfordem - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Watfordem
Wnioski po meczu z Watfordem

Wnioski po meczu z Watfordem

Chelsea pewnie zdobyła 3 punkty na Stamford Bridge przeciwko Watfordowi. Zapraszam na wnioski z tego spotkania.

  1. Świetna reakcja Lamparda. Posadzenie Rudigera, Alonso i nasza gra w defensywie mogła się naprawdę podobać. Lekki wylew pod koniec spotkania miał Christensen, ale do tego przyzwyczaił, niestety.
  2. Świetny mecz Mounta, dużo podań otwierających z głębi pola, bardzo ruchliwy, mój zawodnik meczu, a dokładniej – jeden z dwóch.
  3. Pulisic ciągnie nas do przodu jak Hazard. Znowu najjaśniejszy w ofensywie. Jego dryblingi, przyspieszenia, wywalczony rzut karny – świetny mecz.
  4. Uraz Kante? Gilmour! Chyba Jorginho już jest w planach Franka, ale do sprzedaży. Ewidentnie coś się zmieniło i Frank raczej nie będzie już z niego korzystał.
  5. Bardzo fajny mecz Giroud, zrobił to co napastnik robić powinien – strzelił gola i zapewniał mnóstwo miejsca swoim kolegom.
  6. Willian był mierny, hamował nasze akcje, podawał do najbliższego, niecelnie dośrodkowywał. Nie podobał mi się. Plus za wykorzystanie karnego.
  7. Ross ‚zadaniowiec’ Barkley. Anglik czuję się bardzo dobrze w roli zawodnika, który ma określone zadanie na mecz. Wybiegał ten mecz, dał asystę do Giroud i strzelił pięknego gola. Występ mocno na plus.
  8. Cieszą wejścia wychowanków z ławki. Pięknie zobaczyć Hudsona-Odoi ponownie na boisku.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW