Barkley: Ja i Mason mamy się od kogo uczyć - Chelsea24News
Barkley: Ja i Mason mamy się od kogo uczyć
Barkley: Ja i Mason mamy się od kogo uczyć

Barkley: Ja i Mason mamy się od kogo uczyć

Pomocnik Chelsea skomentował swoją dobrą formę w ostatnich spotkaniach.

– Czuję się świetnie, ponieważ dostałem szanse w kilku meczach pod rząd. Jestem w formie, ciężko pracowałem w czasie kwarantanny aby być pewien, że będę gotowy na wznowienie sezonu. Opłacało się, czuję się teraz bardzo dobrze i chce to utrzymać.

– Cieszę się, że podtrzymałem serię zdobywania bramek, zawsze cieszysz się, kiedy twój występ jest zwieńczony czymś wyjątkowym. Pracowałem na tym na treningach i jestem zadowolony, że ten trud się opłacił.  Z takimi zawodnikami jak Mason czy Christian zawsze będziemy zdobywać bramki.

– Często pracujemy nad skutecznością z trenerem. Jako zawodnik, był specjalistą od wchodzenia w pole karne z lini pomocy i tworzenia zagrożenia, więc ja i Mason mamy się od kogo uczyć. Lampard często spędzę ze mną czas sam na sam, aby nad tym popracować- wejście w pole karne i oddanie strzału.

– Nie patrzymy na drużyny, które są za nami, chcemy złapać Leicester. Chelsea to klub, który jest przyzwyczajony do wygrywania i chcemy skończyć na jak najwyższej pozycji, wygranie FA Cup również jest naszym celem.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW