Hodgson: Lampard wykonuje świetną robotę - Chelsea24News
Hodgson: Lampard wykonuje świetną robotę
Hodgson: Lampard wykonuje świetną robotę

Hodgson: Lampard wykonuje świetną robotę

Menedżer Crystal Palace pochwalił pracę, jaką Frank Lampard do tej pory wykonał w Chelsea.

– Lampard wykonuje świetną robotę i ciesze się, że zdobył uznanie kibiców. Klub również świetnie się spisał, zarząd nie bał się postawić na młodego menedżera, który był zmuszony do wprowadzania młodzieży do składu. Wspierał swoich zawodników zamiast narzekać, że inni mogli wydawać pieniądze i to się opłaciło.

– Razem z Morrisem zaufali swoim zawodnikom, dzięki nim tacy gracze jak James, Mount czy Barkley nabrali pewności siebie. Mogę mu tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów w karierze, ale mam nadzieję, że jutro nie będę mieć okazji aby złożyć mu gratulacji z powodu wygranego meczu.

Źródło: Independent

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW