Owen: Liverpool nie sprowadził Wernera przez Origiego - Chelsea24News
Owen: Liverpool nie sprowadził Wernera przez Origiego
Owen: Liverpool nie sprowadził Wernera przez Origiego

Owen: Liverpool nie sprowadził Wernera przez Origiego

Michael Owen wyjaśnił, dlaczego według niego The Reds nie sprowadzili najnowszego nabytku Chelsea.

– Czy Origi i Minamino będą w Liverpoolu na następny sezon? Oczywiście, że tak. Origi podpisał nie dawno nowy kontrakt z The Reds, nie możemy kwestionować tego, czy powinien to zrobić, był to akt lojalności. Wszyscy wiemy, co zrobił w Lidze Mistrzów w poprzednim sezonie, większość myślała, że to jego koniec w klubie, jednak zgodził się na dalsze bycie rezerwowym.

– To uniemożliwiło Liverpoolowi wydanie dużych pieniędzy na rezerwowego napastnika. Timo Werner był z nimi łączony i ostatecznie poszedł do Chelsea, uważam, że taki typ zawodnika jak on błyszczałby na Anfield.

– Podpisanie kontaku z Origim uniemożliwiło sprowadzenie kolejnego napastnika i wydaję mi się, że aktualnie nie potrzebują lepszej opcji rezerwowej.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW