Redknapp: Pulisic wypełnia pustkę po Hazardzie - Chelsea24News
Redknapp: Pulisic wypełnia pustkę po Hazardzie
Redknapp: Pulisic wypełnia pustkę po Hazardzie

Redknapp: Pulisic wypełnia pustkę po Hazardzie

Jamie Redknapp pochwalił  dyspozycje młodego skrzydłowego The Blues, porównując go do byłej gwiazdy klubu ze Stamford Bridge.

– Etienne Capoue nie bez powodu przebiegł sprintem kilkadziesiąt metrów, aby dogonić Pulisicia i postarać się odebrać mu piłkę. Był przestraszony tym, co młody Amerykanin może zrobić z piłką w ich polu karnym, własnie w tej sytuacji wywalczył karnego dla swojej drużyny. Pulisic sieje ogromne zagrożenie w defensywie swoich rywali, często decydując o losach spotkania.

– Jego transfer był spadkiem bo byłym menedżerze Chelsea, który czekał na Franka Lamparda w lecie zeszłego roku, w tym samym czasie klub stracił Edena Hazarda. Wygląda na to, że obecnie stał się on najważniejszym zawodnikiem w drużynie, godnie zastępując belgijskiego skrzydłowego.

Źródło: The Mail

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW