Gary Neville: Lampard sprzeda Jorginho - Chelsea24News
Gary Neville: Lampard sprzeda Jorginho
Gary Neville: Lampard sprzeda Jorginho

Gary Neville: Lampard sprzeda Jorginho

Były gracz Manchestru United skomentował sytuacje Brazylijczyka w drużynie The Blues.

– Wszystko wskazuje na to, że Jorginho opuści Stamford Bridge. Od momentu w którym Frank Lampard pojawił się w drużynie można było zauważyć, że chce on zbudować młody i głodny sukcesów zespół. Spójrzmy na to, w jakich okolicznościach David Luiz opuścił klub. Sposób w jaki zostaje traktowany Jorginho jasno pokazuje, w jakim kierunku Lampard chce poprowadzić drużynę.

– Patrząc na poczynania Pepa Guardioli i Jurgena Kloppa z przeciągu kilku ostatnich lat, można powiedzieć, że nigdy nie porzucają swojego planu i są w stanie pozbyć się niektórych zawodników dla dobra drużyny. Frank Lampard ma jasny plan w głowie.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW