Hodgson: Chelsea wygrała dzięki tej akcji - Chelsea24News
Hodgson: Chelsea wygrała dzięki tej akcji
Hodgson: Chelsea wygrała dzięki tej akcji

Hodgson: Chelsea wygrała dzięki tej akcji

Menedżer Crystal Palace skomentował sytuację, w której jego drużyna straciła pierwszego gola w meczu przeciwko Chelsea po niefortunnej kontuzji Garry’ego Cahilla.

– Uważam, że byłoby to nierealistyczne gdybym miał za złe Willianowi, że nie przerwał tej akcji aby spojrzeć czy z Cahillem wszystko w porządku, piłka nożna na tym nie polega. Był to oczywiście bardzo nieszczęśliwy incydent na samym początku meczu i kosztował nas utratę punktów- Chelsea wygrała właśnie dzięki tej sytuacji, wygrali jedną bramką, którą strzelili właśnie w tym momencie.

– To uraz ścięgna udowego, Garry poczuł momentalny ból i nie był w stanie kontynuować gry, dowiem się więcej, kiedy przejdzie dokładne badania i skany. Szczerze mówiąc, zdziwię się, jeśli wróci w tym sezonie w sytuacji, gdzie mecze rozgrywane są w tak krótkich odstępach czasu.

Źródło: Crystal Palace F.C

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW