Ian Wright: Kepa powinien zachować się lepiej! - Chelsea24News
Ian Wright: Kepa powinien zachować się lepiej!
Ian Wright: Kepa powinien zachować się lepiej!

Ian Wright: Kepa powinien zachować się lepiej!

Legenda Arsenalu skrytykowała bramkarza Chelsea po stracie kontaktowej bramki strzelonej przez Wilfreda Zahe w pierwszej połowie w meczu z Crystal Palace.

– Jak dla mnie bramkarz, który kosztuje 71 milionów funtów powinien zachować się lepiej w tej sytuacji. Siła uderzenie była oszałamiająca jednak sposób w jaki wyciągnął do niej rękę- po prostu minął się z lotem piłki. Nie zrozumcie mnie źle, strzał był potężny ale patrząc na dystans z którego został oddany Kepa powinien zachować się lepiej, powinien chociaż dobrze ustawić ramię.

– Spójrzcie gdzie stoi, jest na samym środku bramki! Byłbym ciężko rozczarowany, gdyby mój bramkarz wpuścił coś takiego!

Źródło: Premier League Productions

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW