Lampard: Spadek formy jest normalny u młodych graczy - Chelsea24News
Lampard: Spadek formy jest normalny u młodych graczy
Lampard: Spadek formy jest normalny u młodych graczy

Lampard: Spadek formy jest normalny u młodych graczy

Frank Lampard odniósł się do obecnej sytuacji Tammy’ego Abrahama, który od dłuższego czasu nie jest w stanie wrócić do pierwszego składu Chelsea.

– Nie sądzę, aby sytuacja kontraktowa Tammy’ego była jakimś problemem. Pozostawiam to między nim i klubem, to oni o tym rozmawiają. Nie sądzę także, aby on przesadnie o tym myślał, na pewno nie powinien tego robić.

– To na czym musi się skupić to nadchodzące spotkania oraz to jak dużo może nam dać na boisku – niezależnie od tego czy będzie zmiennikiem czy zawodnikiem pierwszej jedenastki.

– Tammy ma za sobą naprawdę dobry sezon, nie zdobył zbyt wielu goli w drugiej jego części, jednak to młody piłkarz. Musi ciężko pracować na treningach i starać się utrzymać pewną powtarzalność.

– On musi się skupić jedynie na tym, aby przywrócić Tammy’ego z początku tego sezonu, kiedy sprawiał defensorom tak wiele problemów i strzelał regularnie. To wszystko przyjdzie podczas treningu i ciężkiej pracy.

– Brak regularności to nie tylko problem Tammy’ego, to normalne u wszystkich młodych zawodników. Jesteśmy nimi bardzo podekscytowani i słusznie, jednak wiedzieliśmy o tym, że przyjdzie taki czas. Naprawdę trudno jest wejść do Premier League i utrzymywać tu stały poziom. To niezwykle trudne rozgrywki, niezależnie czy mówimy o Tammym, Masonie, Fikayo czy Reece – każdy z nich miał gorsze momenty.

– Musimy więc przejść spokojnie przez ten okres, najważniejsze jest to, aby nie stracili swojej pewności siebie, a ja jestem tu aby ich wspierać. Muszą jedynie kontynuować ciężką pracę. To przesłanie dla wszystkich młodych graczy, byłem nim sam, wiem jak trudno się przebić i jeszcze trudniej utrzymać się na wysokim poziomie Wszystko jest w ich rękach.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW