Rudiger: Rywalizacja dobrze wpływa na zespół - Chelsea24News
Rudiger: Rywalizacja dobrze wpływa na zespół
Rudiger: Rywalizacja dobrze wpływa na zespół

Rudiger: Rywalizacja dobrze wpływa na zespół

Obrońca The Blues wypowiedział się na temat wyzwań czekających na klub pod koniec sezonu oraz rewelacyjnej formy Christiana Pulisicia

– Mecz z Crystal Palace będzie bardzo trudny, może czekać nas takie samo wyzwanie jakie postawił przed nami West Ham. Wiemy, że zacięcie walczą o punkty i musimy się odpowiednio przygotować na starcie z nimi. Jesteśmy skupieni na tym co chcemy osiągnąć, mam tu na myśli awans do Ligi Mistrzów, każda drużyna chce znaleźć się w tych rozgrywkach. Walka o top4 będzie ekscytująca do samego końca.

– Mamy bardzo dobry balans w drużynie, co nie jest łatwe do osiągnięcia. Mamy wielu doświadczonych, jak również młodych zawodników, którzy według mnie spisali się świetnie w tym sezonie. Oczywiście nie możemy przewidzieć przyszłości, ale nie widzę powodów dlaczego z tak utalentowanymi oraz doświadczonymi graczami nie mielibyśmy powalczyć o trofea.

– Rywalizacja o miejsce w pierwszym składzie bardzo dobrze na nas wpływa, dzięki temu chcesz grać lepiej i trenować ciężej. Wiesz, że jeśli nie będziesz się przykładać ktoś inny zajmie twoje miejsce, zawsze musisz dawać z siebie wszystko. Trener nie jest w stanie zadowolić wszystkich ponieważ ma wiele opcji, dlatego każdego dnia dajemy z siebie 100%.

– Pulisic bardzo dobrze radzi sobie z presją, widać to kiedy jest w formie, jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. Jego dyspozycja po wznowieniu rozgrywek jest niesamowita, jest prawdziwym postrachem dla defensywy rywali. Mam nadzieję, że ominą go kontuzje, z kolejnymi spotkaniami stanie się jeszcze lepszy.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW