Wnioski po meczu z Crystal Palace - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Crystal Palace
Wnioski po meczu z Crystal Palace

Wnioski po meczu z Crystal Palace

Wygrana w bardzo ważnym derbowym meczu, w którym znowu pada wynik 2:3, ale tym razem z korzyścią dla Chelsea. Zapraszam Was na wnioski z tego spotkania.

  1. Prawie każda ofensywna akcja przechodziła dziś przez Williana. Bardzo dobrze wyglądał w dzisiejszym meczu i jeżeli utrzyma taką dyspozycję to będzie jednym z najważniejszych piłkarzy końcówki sezonu.
  2. Kolejny świetny występ Pulisicia. Genialny gol i świetne dryblingi. Ma coś czego nie miał Hazard – decyzyjność. Amerykanin jest o wiele odważniejszy, bezpośredni.
  3. Mount był liderem pomocy w tych derbach z Palace. Był dosłownie wszędzie i będzie naszym liderem w kolejnym sezonie. Szkoda, że obronił go Guaita w drugiej połowie. Jego ruchliwość zapewniała nam dzisiaj bardzo dużo oddechu.
  4. Życie bez Kante istnieje i nazywa się Gilmour. Dobry występ tego dzieciaczka, fajnie że dostał zaufanie od Franka po tragicznym meczu z Lester. Udźwignął. Podobnie Jorginho – też miał bardzo dobre wejście, jak nie on – bardzo ruchliwy na boisku i dynamiczny oraz grał nieco wyżej.
  5. Łezka się zakręciła przy naszej ostatniej bramce. Ruben po takim czasie w końcu asystuje w Premier League i odblokowuje się Abraham. Kibice Chelsea mogą być dumni.
  6. Christensen grał znowu jak łamaga. Niestety jego ruchy sprawiały, że mieliśmy największy syf w polu karnym i wszystko niczym szeryf musiał ratować Kurt Zouma.
  7. Wracając do Zoumy. Jego interwencja w doliczonym czasie gry może być interwencją o TOP4. Oby więcej takich występów Kurta – pewnych, silnych i stanowczych. Zagrał bez lagów.
  8. Frank Lampard postawił znowu na dwie „ósemki” w środku pola i znowu nasza gra z przodu była płynna. Chyba widzimy zalążki FrankieBall.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW