Abraham: Giroud prezentuje się fenomenalnie - Chelsea24News
Abraham: Giroud prezentuje się fenomenalnie
Abraham: Giroud prezentuje się fenomenalnie

Abraham: Giroud prezentuje się fenomenalnie

Młody napastnik Chelsea skomentował wczorajszą wygraną z Crystal Palace, w której przełamał złą passę zdobywając bramkę na 3:1.

– Graliśmy z nimi na początku sezonu, mecz na Stamford Bridge był bardzo ciężki, więc spodziewaliśmy się ponownego trudnego spotkania. Tym bardziej cieszę się, że daliśmy z siebie wszystko. Wiedzieliśmy, że musimy wygrać, porażka z West Hamem nieco zaburzyła nasze morale ale odkuliśmy się w meczu z Watfordem. Chcieliśmy zdobyć trzy punkty za wszelką cenę, dlatego nasi obrońcy poświęcali się tak bardzo aby zatrzymać groźne akcje przeciwników.

– Musimy sięgać po najgłębsze pokłady energii, nigdy nie byliśmy atakowani tak bardzo jak w ostatnich 10 minutach tego meczu, na szczęście wykazaliśmy się cierpliwością i dzięki licznym interwencjom w obronie utrzymaliśmy prowadzenie.

– Minęło sporo czasu, od strzelenia mojej ostatniej bramki. Przez kontuzję wypadłem na parę spotkań co było dla mnie frustrujące, ale cieszę się z powrotu. Mam nadzieję, że nadal będę zdobywać wiele bramek, które będą dawały punkty mojej drużynie. Giroud prezentuje się fenomenalnie od wznowienia rozgrywek i należy mu się za to szacunek, musi być cierpliwy kiedy to ja dostaje szanse i vice versa. Chce zrobić wszystko co możliwe aby pomóc zespołowi, kiedy jestem na boisku.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW