Chelsea chce obniżki ceny za Havertza - Chelsea24News
Chelsea chce obniżki ceny za Havertza
Chelsea chce obniżki ceny za Havertza

Chelsea chce obniżki ceny za Havertza

Działacze Chelsea otrzymali poważny argument w walce o rozgrywającego Bayeru Leverkusen, Kaia Havertza. 

Havertz zdecydował się bowiem na to, że chce opuścić Bayer już w letnim oknie transferowym. Niemiec ma niebawem poinformować o tym zarząd obecnego klubu.

Chelsea chce wykorzystać tę sytuację do obniżenia ceny za pomocnika. Bayer oczekuje bowiem kwoty zbliżonej do 90 milionów funtów, Chelsea natomiast wycenia piłkarza na 70 milionów funtów i właśnie tyle chce za niego zapłacić.

Marina Granowskaja będzie teraz próbowała wynegocjować taką kwotę za piłkarza.

Jeżeli Chelsea uda się zakwalifikować do Ligi Mistrzów w następnym sezonie, budżet transferowy może zostać zasilony kwotą 50 milionów funtów, co pomoże jeszcze mocniej walczyć o nowych graczy.

Chelsea zakupiła już Wernera i Ziyecha, jednak wydaje się, że to może nie być koniec wzmocnień.

Priorytetem dla Lamparda jest nowy lewy obrońca, tutaj menedżer Chelsea widzi najlepszego kandydata w defensorze Leicester, Benie Chilwellu. Lisy wyceniają swojego zawodnika na 70 milionów funtów.

Chelsea może pozyskać także stopera oraz nowego bramkarza, tutaj sprawa jest jednak trudniejsza – pozyskanie piłkarza z tej pozycji zależy od tego, czy inny stoper lub bramkarz opuści klub. Gdyby The Blues sprzedali jednego defensora, to na jego miejsce może przybyć nowy. Gdyby Kepa odszedł z Chelsea, to na Stamford Bridge zawita nowy bramkarz.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW