Cole i Redknapp zachwyceni występem Gilmoura - Chelsea24News
Cole i Redknapp zachwyceni występem Gilmoura
Cole i Redknapp zachwyceni występem Gilmoura

Cole i Redknapp zachwyceni występem Gilmoura

Eksperci Sky Sports pochwalili występ młodego zawodnika Chelsea.

Jamie Redknapp:

– Miał ogromny wpływ na spotkanie z Liverpoolem w Pucharze Anglii przed pandemią. Nie widzieliśmy zbyt wielu zawodników, którzy wpadli na scenę w takim stylu jak on, zawsze stara się pociągnąć akcję drużyny, bardzo lubię te cechę u pomocników. Zauważyłem, że w momencie, w którym zaczynasz stawać się kimś ważnym w drużynie, przeciwnicy zrobią wszystko, aby zatrzymać twoją pewność siebie.

– Był decydujący w tym, jak Chelsea chciała poprowadzić to spotkanie.  Już w spotkaniu z Leicester zauważyłem, że rywale podchodzili do niego za każdym razem, kiedy miał piłkę. Rywale zwracają na ciebie uwagę kiedy widzą, że czujesz się komfortowo z piłką przy nodze. Wiedzą, że jest on bardzo ważną częścią układanki w atakach Chelsea.

Ashley Cole:

– Jest niedoświadczonym graczem, ale wcale tego po nim nie widać. Podejmuje bardzo odważne decyzje, nie chce grać tylko do tyłu lub na boki. Wie kiedy uspokoić, a kiedy przyspieszyć grę drużyny. Chelsea walczy o top4 i Frank jest na tyle odważny, aby wystawiać go w podstawowym składzie. To pokazuje, że wierzy w dojrzałość i umiejętności Gilmoura.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW