Fabregas: Diego podbiegł do Conte i krzyknął: "Wpuść Cesca!" - Chelsea24News
Fabregas: Diego podbiegł do Conte i krzyknął: „Wpuść Cesca!”
Fabregas: Diego podbiegł do Conte i krzyknął: „Wpuść Cesca!”

Fabregas: Diego podbiegł do Conte i krzyknął: „Wpuść Cesca!”

Cesc Fabregas udzielił wywiadu, w którym przywołał anegdotę z pierwszego sezonu Antonio Conte na Stamford Bridge.

– Gdy Conte przybył do Chelsea, to tak naprawdę w pierwszych trzech miesiącach nie grałem wiele. Wyjaśnił jasno, że chce pomocnika o innym profilu. Nemanja Matic grał, ja miałem kontuzję, więc wiele na boisku mnie nie było.

– Jednak po siedmiu wygranych meczach z rzędu pojechaliśmy do Manchesteru City. Wtedy usłyszałem od Conte, że dostanę szansę. Wygraliśmy 3-1, a ja zanotowałem asystę przy bramce Costy na 1-1. Czułem po meczu, że wykorzystałem swoją szansę.

– Następny mecz graliśmy z West Bromem. Matic wyzdrowiał i to on zaczynał mecz od początku. Typowy mecz walki, po 70 minutach było 0-0. Nasi przeciwnicy dobrze bronili. Mecz wyglądał tak, że potrzebowaliśmy kogoś jak ja, kto mógłby pomóc jednym podaniem otworzyć defensywę rywala. Mijały jednak minuty i nie wyglądało na to, bym miał wejść na boisko. Pamiętam, jak Costa podbiegł do trenera i krzyknął mu „Wpuść Cesca na boisko!”

– Conte jednak nie jest trenerem który daje się łatwo przekonać, więc udawał, że nie słyszy Costy. Jednak po upływie dwóch minut usłyszałem, że mam podejść. Po dwóch minutach od wejścia na boisko Diego zdobył bramkę po moim podaniu.

Źródło: Football London

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW