Giroud: Interwencja Kepy była niesamowita - Chelsea24News
Giroud: Interwencja Kepy była niesamowita
Giroud: Interwencja Kepy była niesamowita

Giroud: Interwencja Kepy była niesamowita

Francuz skomentował mecz z Crystal Palace w którym zdobył bramkę oraz podsumował nerwową końcówkę spotkania oglądaną z ławki rezerwowych.

– Byliśmy nieco poddenerwowani ponieważ przeciwnicy cały czas napierali na naszą bramkę, bardzo zależało im na remisie ale okazaliśmy się silniejsi. Interwencja Kepy pod koniec spotkania była niesamowita. Kocówka meczu była dla nas bardzo ciężka, ale trzymaliśmy się razem, dobrze broniliśmy i co najważniejsze- zdobyliśmy trzy punkty. Nie wszystko potoczyło się idealnie, ale jesteśmy zadowoleni z wygranej.

– Jeśli będziemy wygrywać nasze mecze, nie będziemy musieli spoglądać na rywali za nami. Nadal musimy być skupieni, wygrywać i zachować spokój. Jeśli wygramy pozostałe spotkania, zakwalifikujemy się do Ligi Mistrzów. Musimy być pewni siebie i grać z charakterem, wydaje mi się, że jesteśmy na dobrej drodze nawet jeśli nie wszystko poszło w tym meczu po naszej myśli.

Źródło: Chelsea TV

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW