Havertz chce odejść - Chelsea gotowa zapłacić wymaganą sumę! - Chelsea24News
Havertz chce odejść – Chelsea gotowa zapłacić wymaganą sumę!
Havertz chce odejść – Chelsea gotowa zapłacić wymaganą sumę!

Havertz chce odejść – Chelsea gotowa zapłacić wymaganą sumę!

Kai Havertz jest zdecydowany na odejście z Bayeru Leverkusen – Niemiec poprosi swojego obecnego pracodawcę o to, aby sprzedali go już latem. 

Niemiec uważa, że jego czas w drużynie Aptekarzy dobiegł końca i chciałby dokonać następnego kroku w swojej karierze. Jest świadom tego, że dwa zespoły są nim zainteresowane, dlatego uważa, że to odpowiedni czas na transfer.

Chelsea jest gotowa zapłacić oczekiwaną sumę. Bayer żąda 90 milionów funtów, a The Blues są w stanie zapłacić tę kwotę – 62 miliony od razu, a pozostałą część w ratach w późniejszym terminie.

Drugą z zainteresowanych drużyn jest Real Madryt, jednak oni muszą najpierw zdobyć środki na zakup Niemca. Królewscy musieliby sprzedać jeszcze piłkarza lub nawet kilku, ażeby udało im się uzbierać odpowiednią sumę.

Wszystko może więc zależeć od samego zainteresowanego, jednak na ten moment wydaje się, że to Chelsea znajduje się na pole position w walce o piłkarza, ze względu na chęć zapłacenia wymaganej kwoty.

Zawodnik ma jeden warunek – jego nowy pracodawca musi grać w Lidze Mistrzów, dlatego dla Chelsea jest kluczowe to, aby zakwalifikować się do kolejnej edycji tych rozgrywek.

Źródło: BILD/SportBILD

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW