Jorginho: Zawsze jestem gotów pomóc drużynie - Chelsea24News
Jorginho: Zawsze jestem gotów pomóc drużynie
Jorginho: Zawsze jestem gotów pomóc drużynie

Jorginho: Zawsze jestem gotów pomóc drużynie

Reprezentant Włoch wszedł na boisku z ławki rezerwowych zmieniając Billy’ego Gilmoura. Dla pomocnika The Blues był to pierwszy mecz od Marca i jednocześnie pierwsze minuty po wznowieniu ligi.

– Patrząc na całokształt, był to dobry występ. Tworzyliśmy sytuacje, jednak brakowało nam skuteczności, często lubimy cierpieć z tego powodu. Musimy nauczyć się zabijać mecze, być bardziej dokładni, aby uniknąć nerwów w końcówce. Pozytywem jest to, że tworzymy wiele sytuacji.

– Musze pozostać skupiony, kiedy drużyna mnie potrzebuje. Wiele plotek przewija się wokół mojej osoby, ale nie zwracam na nie uwagi. Skupiam się na tym, aby zakończyć sezon z Chelsea na jak najkorzystniejszej lokacie i zakwalifikowaniu się do Ligi Mistrzów.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW