Były trener Wernera o jego najlepszych cechach - Chelsea24News
Były trener Wernera o jego najlepszych cechach
Były trener Wernera o jego najlepszych cechach

Były trener Wernera o jego najlepszych cechach

Był asystent szkoleniowca RB Lipsk wyznał, co najbardziej podziwiał w Timo Wernerze kiedy pracował z nim na Red Bull Arena.

– Timo potrafi świetnie poruszać się bez piłki, często cofa się do defensywy, pracuje dla zespołu. Jego najbardziej zaskakującą cechą jest to, że jak na kogoś, kto podczas meczu wykonuje tyle sprintów, nigdy nie był poważnie kontuzjowany, ma końskie zdrowie.

– To bardzo niespotykane, jego sprinty są bardzo agresywne, zwykle zawodnicy o takim samym profilu mają wiele kontuzji mięśniowych. Timo zawsze był nieprawdopodobnie zdrowy i w dobrej kondycji, mam nadzieję, że tak będzie również w Anglii.

– Lubi schodzić z lewej strony boiska na prawą nogę. Potrafi pociągnąć akcję skrzydłem, dośrodkować lub uderzyć na bramkę, jest bardzo nieprzewidywalny. Bardzo dobrze wykorzystuje dośrodkowania z prawej strony boiska, kiedy znajduje się w polu karnym. Bardzo dobrze czuje się obok drugiego napastnika, ma wtedy więcej swobody. Jest jednak bardzo wszechstronny taktycznie i może zagrać na każdej ofensywnej pozycji.

Źródło: Bleacher Report’s Football Ranks

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW