Kontrakt Abrahama przedłużony o rok - Chelsea24News
Kontrakt Abrahama przedłużony o rok
Kontrakt Abrahama przedłużony o rok

Kontrakt Abrahama przedłużony o rok

Chelsea nie musi się już obawiać o przyszłość Tammy’ego Abrahama.

Do tej pory The Blues martwili się, że umowa najlepszego strzelca drużyny wygasa już za dwa lata, teraz jednak kontrakt został przedłużony o kolejny sezon. Wszystko przez klauzulę zapisaną w umowie gracza przy podpisywaniu umowy w 2017 roku.

Klauzula sprawiała, że Abraham po rozegraniu danej liczby spotkań i zdobyciu określonej liczby bramek dla Chelsea przedłuży umowę napastnika o kolejny rok. To oznacza, że obecna umowa ważna jest do 2023 roku.

Chelsea nadal chce jednak wynagrodzić swojego najlepszego strzelca. Dlatego też szykuje dla niego propozycję nowej umowy ze sporą podwyżką wynagrodzenia.

Obecnie Abraham zarabia 50 tysięcy funtów tygodniowo, co oznacza, że jest najgorzej zarabiającym wychowankiem The Blues, który regularnie występuje w drużynie Chelsea w tym sezonie – większą pensję mają James, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi czy Mount.

Pomimo niektórych doniesień, Abraham nie zażądał od klubu pensji podobnej do tej, którą otrzymuje Callum Hudson-Odoi (120 tysięcy funtów tygodniowo).

Pozyskanie Wernera również nie wpłynęło w żaden sposób na pozycję Abrahama w klubie i jego wartość w oczach zarządu.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW