Pulisic: Nie mogę się doczekać gry z Wernerem i Ziyechem! - Chelsea24News
Pulisic: Nie mogę się doczekać gry z Wernerem i Ziyechem!
Pulisic: Nie mogę się doczekać gry z Wernerem i Ziyechem!

Pulisic: Nie mogę się doczekać gry z Wernerem i Ziyechem!

Skrzydłowy The Blues wyraził swoja radość spowodowaną najnowszymi transferami Chelsea.

– Jestem podekscytowany na myśl o graniu z Ziyechem i Wernerem. Gra z najlepszymi zawodnikami jest czystą przyjemnością oraz bardzo ułatwia pokonywanie przeciwników, ta dwójka jest bardzo utalentowana, więc tym bardziej nie mogę doczekać się ich przybycia.

– Nasza drużyna w następnym sezonie będzie bardzo silna, potrzebujemy tego aby móc zrównać się z Manchesterem City i Liverpoolem. W tym sezonie te zespoły, zwłaszcza Liverpool, były bardzo konsekwentne i dominujące, chcemy prezentować się dokładnie tak samo jak oni. Chcemy być konsekwentną drużyną w każdym spotkaniu, niezależnie od przeciwnika i intensywności terminarzu.

– Nadal mamy przed sobą wiele pracy, ale to nasz główny cel. Chcemy wygrywać trofea, w następnym sezonie chcemy zawalczyć o mistrzostwo kraju.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW