Dramat na Bramall Lane - Chelsea rozbita w meczu z Sheffield - Chelsea24News
Dramat na Bramall Lane – Chelsea rozbita w meczu z Sheffield
Dramat na Bramall Lane – Chelsea rozbita w meczu z Sheffield

Dramat na Bramall Lane – Chelsea rozbita w meczu z Sheffield

Dzisiejsze spotkanie w wykonaniu Chelsea było chyba najbardziej frustrującym meczem w tym sezonie. Chelsea przypominała dzisiaj ekipę oldbojów, którzy nie rozegrali ze sobą choćby spotkania. 

Brakowało wszystkiego. The Blues byli fatalni w rozegraniu, piłka poruszała się z prędkością ślimaka, brakowało pomysłu, a niemal każda indywidualna próba kończyła się stratą.

Trudno mi pisać o tym meczu z jakimkolwiek spokojem, napiszę więc jedynie, że The Blues stracili dzisiaj trzy bramki i nie zdobyli ani jednego.

Lampard dwukrotnie zmieniał formację podczas tego spotkania, jednak żadna nie dała choćby wrażenia, że drużyna ta może w tym meczu powalczyć o cokolwiek. Chelsea była słaba, była bezradna, była bezjajeczna.

The Blues polegli w bardzo ważnym meczu i teraz muszą liczyć na potknięcia rywali, jeżeli chcą grać za rok w Lidze Mistrzów. Dramat.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW