Uğurcan Çakır na skraju transferu do Chelsea? - Chelsea24News
Uğurcan Çakır na skraju transferu do Chelsea?
Uğurcan Çakır na skraju transferu do Chelsea?

Uğurcan Çakır na skraju transferu do Chelsea?

Tureckie źródła donoszą nam, że Chelsea doszła do porozumienia w sprawie transferu tureckiego bramkarza, Uğurcana Çakıra.

The Blues pozyskają zawodnika za 30 milionów funtów, będzie on następcą Kepy Arrizabalagi, który nie może zaliczyć tego sezonu to najbardziej udanych. Hiszpan nie zdołał wywalczyć sobie zaufania w oczach menedżera klubu, Franka Lamparda.

Trabzonspor ma już pełne porozumienie z Chelsea w sprawie kwoty odstępnego za zawodnika, pozostało tylko uzgodnić warunki indywidualnego kontraktu.

Cakir zagrał w tym sezonie w 30 meczach ligowych swojego klubu, puszczając 33 gole. Skuteczność jego interwencji w tym sezonie ligowym to 79%.

Według tureckich dziennikarzy, duży wpływ na transfer Cakira ma Eddie Newton, który przez lata pracował w Chelsea, a teraz jest asystentem menedżera Trabzonsporu. To właśnie Newton miał polecić Lampardowi Cakira.

Źródło: Haber365

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW