Abraham: Zapomnijmy o tym meczu, przed nami kolejne ważne spotkania - Chelsea24News
Abraham: Zapomnijmy o tym meczu, przed nami kolejne ważne spotkania
Abraham: Zapomnijmy o tym meczu, przed nami kolejne ważne spotkania

Abraham: Zapomnijmy o tym meczu, przed nami kolejne ważne spotkania

Tammy Abraham udzielił wywiadu po spotkaniu z Sheffield.

– Po meczu wiedzieliśmy już co sądzi o nim menedżer, nie musiał więc nam dużo mówić. Po wejściu do szatni każdy wiedział co się stało.

– Nie zaczęliśmy tego spotkania dobrze, trzeba jednak oddać szacunek rywalowi, który od początku wiedział co chce grać. Zdobyli szybkiego gola, co nas sfrustrowało, a oni nawet nie zareagowali, nadal grali swoje.

– W takim meczach nie możemy grać tak wolno, jednak to właśnie się stało. Sheffield zdobyli bramkę, co napędziło ich w tym meczu.

– Zmienialiśmy formacje podczas trwania tego pojedynki, graliśmy trochę lepiej, jednak nadal popełnialiśmy błędy i to przyniosło im dwie kolejne bramki.

– Słabo radzimy sobie z sytuacją, gdy tracimy piłkę grając wysoko, to coś co musimy poprawić. Trzeba jednak pamiętać, że jesteśmy młodą drużyną, która stale się uczy, jednak jeżeli chcemy być najlepsi i wygrywać trofea, to coś co musimy naprawić.

– To dla nas rozczarowująca strata punktów, nie możemy jednak pozwolić na to, aby ten wynik negatywnie na nas wpłynął. Przed nami kolejne ważne spotkania i musimy wygrać każde z nich. Musimy być gotowi, przed nami wielcy rywali. Odłóżmy ten mecz na półkę i odzyskajmy naszą pewność siebie z tego sezonu, potrzebujemy jej do kolejnych spotkań. Wszystko zależy od naszej reakcji. Przegraliśmy z West Hamem, ale zareagowaliśmy bardzo dobrze, musimy zrobić to ponownie.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW