Chelsea w stałym kontakcie z przedstawicielami Onany - Chelsea24News
Chelsea w stałym kontakcie z przedstawicielami Onany
Chelsea w stałym kontakcie z przedstawicielami Onany

Chelsea w stałym kontakcie z przedstawicielami Onany

Porażka z Sheffield sprawiła, że coraz więcej pytań pojawia się w kwestii obsady pozycji bramkarza na kolejny sezon w Chelsea. 

Gdyby klub ze Stamford Bridge zdecydował się na zmianę bramkarza to Andre Onana znajduje się na samym szczycie listy życzeń The Blues. Reprezentant Kamerunu jest otwarty na transfer do Premier League i bardzo chętnie trafiłby do drużyny prowadzonej przez Lamparda, ponieważ podoba mu się projekt tego zespołu.

Onana będzie dostępny do pozyskania za około 27 milionów funtów, byłaby to znacznie niższa kwota niż ta zapłacona Athletic przed dwoma laty, kiedy to Kepa wędrował na Stamford Bridge.

Największą przeszkodą przy próbie pozbycia się Kepy byłaby jego pensja.

Onana jest bardzo ceniony przez zarząd klubu oraz Franka Lamparda, największymi atutami Kameruńczyka jest zdolność spektakularnego bronienia strzałów, które wydają się nie do obrony oraz świetna gra nogami.

Od kilku miesięcy Chelsea znajduje się w stałym kontakcie z przedstawicielami Onany i mają oni świadomość, że chętnie przeniósłby się on do Premier League.

Zarząd Chelsea oraz Frank Lampard mają przed sobą trudne zadanie, muszą odpowiedzieć na pytanie, czy to tylko chwilowe problemy Kepy, czy to jednak czas na to, aby pozyskać nowego bramkarza.

Lampard ceni sobie także Deana Hendersona, który w tym sezonie występuje w barwach Sheffield United.

Źródło: The Athletic

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW