Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Już jutro Chelsea zmierzy się z Norwich w kolejnym spotkaniu ligowym. The Blues przegrali ostatnio z Sheffield i będą chcieli wrócić na ścieżkę zwycięstw. Czas na przedmeczowe wypowiedzi Frank Lamparda.

Decyzja Trybunału Arbitrażowego

– Jestem neutralnie nastawiony do tej sytuacji. Nie znam zbyt wielu szczegółów tej sprawy, dzisiaj rano usłyszałem o werdykcie i tyle.

– Nigdy nie pokładałem w tym nadziei, skupiam się tylko na tym, na co mamy wpływ. Chcemy patrzeć jedynie na siebie.

– Jesteśmy na trzeciej lokacie, wszystko jest w naszych rękach. Teraz sprawa piątego miejsca się wyjaśniła, więc musimy walczyć o swoje.

Pozostałe spotkania

– Skupiamy się wyłącznie na spotkaniach które przed nami. Jesteśmy w najważniejszej fazie sezonu, wiemy co nasz czeka w najbliższych dniach. Musimy dać z siebie wszystko.

Reakcja po meczu z Sheffield

– Starałem się być szczery z zawodnikami i otwarcie mówię o tym, że nie zasłużyliśmy na nic w tym spotkaniu. Nadal jesteśmy jednak w dobrej pozycji, musimy więc wynieść wszystko co pozytywne z tej lekcji. Musimy skupić się na tym co przed nami.

– Takie spotkania przytrafiają się nawet najlepszym, a Sheffield to mocny zespół. Trudno pogodzić się z taką grą i wynikiem, jednak musimy teraz pracować nad tym, aby być lepszymi.

– Lubię analizować spotkania, piłkarze zdają sobie sprawę z tego, że nie zagrali najlepiej, jednak morale są wysokie.

Norwich

– Jeżeli nie zagramy dobrze, to na pewno nie przyda nam się to, że mamy dobrą formę w meczach domowych. Na pewno jednak daje to nam sporą dozę pewności siebie. Norwich to jednak dobra drużyna, mieli pecha w kilku spotkaniach, musimy traktować ich z najwyższym szacunkiem.

Kontuzje

– Kante nie będzie w stanie zagrać. Andreas doznał urazu w spotkaniu z Sheffield, stąd zmiana w przerwie, jednak jest gotów na kolejny mecz.

Zmiany w zespole?

– Być może. Nie chcę jednak podawać wam jedenastki, to coś co muszę jeszcze rozważyć. Musimy zachować świeżość w zespole.

Kante

– Jest szansa na to, że zagra w meczu z Manchesterem United.

Czy Liga Mistrzów jest kluczowa w kwestii letniego okna?

– To nie do końca pytanie do mnie. Pozyskaliśmy już dwóch graczy, co pokazuje w którym kierunku chcemy podążać. Wiem czego oczekuję od zespołu, jednak to wszystko jest rozmowa na późniejszy okres.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW