Chelsea gotowa pobić rekord transferowy! - Chelsea24News
Chelsea gotowa pobić rekord transferowy!
Chelsea gotowa pobić rekord transferowy!

Chelsea gotowa pobić rekord transferowy!

Chelsea zamierza maksymalnie wykorzystać to, że w poprzednim sezonie nie dokonali żadnych wzmocnień, sprzedając przy tym kilku zawodników.

The Blues zamierzają przeprowadzić prawdziwą rewolucję w zespole i jedną z ofiar ma zostać Kepa Arrizabalaga. Hiszpan nie przekonał do siebie menedżera klubu, Franka Lamparda. Anglik zamierza pozyskać nowego bramkarza.

Chelsea jest gotowa pobić rekord transferowy jeżeli chodzi o bramkarza. Przed dwoma laty to właśnie Chelsea ustanowiła go pozyskując Kepę za 72 miliony funtów, teraz zamierzają wydać jeszcze więcej, ponieważ Oblaka wycenia się na 91 milionów funtów.

Według angielskich dziennikarzy, Chelsea może wykorzystać Kepę, aby obniżyć cenę za Słoweńca. Wówczas na Wanda Metropolitano powędrowałby Arrizabalaga, a Chelsea zapłaciłaby mniej za pozyskanie Oblaka.

Atletico nie chce sprzedawać swojego bramkarza, uważają bowiem, że oddając najlepszych piłkarzy nie będą w stanie walczyć o trofea, a jest to celem Diego Simeone. Klauzula wykupu w kontrakcie Oblaka wynosi 109 milionów funtów.

Źródło: AS

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW