Chelsea pokonuje Norwich - The Blues wykonują zadanie - Chelsea24News
Chelsea pokonuje Norwich – The Blues wykonują zadanie
Chelsea pokonuje Norwich – The Blues wykonują zadanie

Chelsea pokonuje Norwich – The Blues wykonują zadanie

Chelsea stanęła przed zadaniem, które wykonać musiała – na Stamford Bridge przyjechała drużyna, która jest już pewna spadku. Nie mogło się wydarzyć nic innego jak pewne trzy punkty.

Trudno jednak rzec, że był to dobry mecz w wykonaniu zawodników Franka Lamparda. Tempo spotkania nie zachwycało, mecz był bardzo senny i trudno było o momenty, w których można było się zachwycać.

Pierwszego i jedynego gola w tym meczu zdobył Olivier Giroud. Christian Pulisic wspaniale dośrodkował, a Francuz pokonał Krula z kilku metrów.

Chelsea tworzyła sobie kolejne szanse, jednak nie było ich zbyt wiele i każda była marnowana. Nie można jednak powiedzieć, że The Blues wygrali ten mecz pewnie, ponieważ w drugiej połowie mieliśmy do czynienia wręcz z wyrównanym spotkaniem, gdzie obu ekipom brakowało wiele, aby zdobyć gola.

Na tym etapie sezonu najważniejsze są jednak punkty i tutaj gracze Lamparda mogą być z siebie zadowoleni – trzy oczka wędrują na ich konto. Chelsea zapewnia sobie trzecią lokatę po zakończeniu tej kolejki. Kto wie, być może będą to najważniejsze punkty w tym okresie.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW