Havertz chce odejść do Chelsea - Chelsea24News
Havertz chce odejść do Chelsea
Havertz chce odejść do Chelsea

Havertz chce odejść do Chelsea

Kai Havertz podjął ostateczną decyzję o swojej przyszłości – zamierza opuścić Bayern Leverkusen już latem.

Niemiec uważa, że jest gotowy na kolejny krok w swojej karierze, a będzie nim odejście do nowej ligi. Havertz nalega na to, aby klub sprzedał go już teraz, a największe zainteresowanie graczem wykazuje Chelsea.

Niemiec zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie drużyna ze Stamford Bridge jest najbardziej aktywna w kwestii walki o jego podpis, dlatego podjął decyzję o tym, że chce zostać nowym graczem The Blues.

Niemca kusi także możliwość pracy dla Franka Lamparda, który podczas kariery zawodowej był niezwykle bramkostrzelnym pomocnikiem, a do tego dąży sam Havertz.

Havertz nie będzie musiał także aklimatyzować się w klubie samodzielnie, ponieważ kilka tygodni temu Chelsea potwierdziła transfer Timo Wernera, kolegi reprezentacyjnego piłkarza. Jednak inaczej niż w przypadku napastnika Lipska, Havertz dołączyłby do Chelsea dopiero po zakończeniu rozgrywek Ligi Europy, gdyż Bayer uczestniczy jeszcze w turnieju.

Źródło: KICKER

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW