Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

The Blues cieszą się z trzech oczek zdobytych w dzisiejszym meczu z Norwich. Czas na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

Spotkanie

– Powinniśmy zdobyć jeszcze gola lub dwa, jednak wszystko dzieje się tak intensywnie w tabeli, że bierzemy z chęcią taką wygraną. Dobrze broniliśmy i zdobyliśmy trzy punkty.

Zrozumienie Giroud i Pulisica

– Dobrze się dogadują, cieszy mnie to. Jestem zadowolony z tego jak Christian porusza się bez piłki, dzięki temu może wykorzystywać atuty Oliviera. Naprawdę widać między nimi nić zrozumienia. Mogło być dzisiaj lepiej, jednak wykonali swoją pracę.

Dwa mecze do końca

– Kluczowa będzie mentalność. Przed nami Liverpool oraz Wolves, dwa bardzo silne zespoły. Musimy się przygotować odpowiednio. Mam nadzieję, że uda nam się skończyć ligę z pozytywnym skutkiem.

Wczorajszy mecz United

– Nie chcę o tym mówić, liczy się jedynie nasz mecz. Dzisiaj rozmawiamy jedynie o Chelsea.

Kontrola spotkania

– Uważam, że dobrze kontrolowaliśmy mecz, jestem z tego powodu zadowolony. Dokonałem kilku zmian, kiedy na murawie pojawił się Buendia, poczułem że to czas na jeszcze większą kontrolę. Dobrze sobie poradziliśmy z rywalem.

Ruben jest jak nowy transfer?

– Mam taką nadzieję, że tak będzie. Trudno mu jednak wrócić po takiej przerwie. Pracował bardzo ciężko, aby ponownie znaleźć się w tym miejscu. Musimy dać mu czas i nieco zaufania, znamy jednak jego talent i wierzymy, że w kolejnym sezonie to wszystko pokaże. Uważam także, że był dzisiaj dobry.

Co poprawiło się przez rok? 

– Nie zamierzam tutaj mówić, że wszystko jest idealne, jednak gdyby ktoś powiedział mi, że na tym etapie sezonu będziemy na trzeciej lokacie i będziemy mieć przed sobą półfinał FA Cup byłbym bardziej niż zadowolony. Przed nami mnóstwo pracy, nie czujemy podekscytowania, ponieważ mamy przed sobą przepaść do załatania. Pracujemy jednak nad stałym progresem. Chcę osiągać coraz więcej. Musimy przede wszystkim ciężko pracować.

Źródło: Football London

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW