18-letni Argentyńczyk na celowniku Chelsea! - Chelsea24News
18-letni Argentyńczyk na celowniku Chelsea!
18-letni Argentyńczyk na celowniku Chelsea!

18-letni Argentyńczyk na celowniku Chelsea!

Według francuskich mediów, Chelsea nie zamierza zaprzestawać wzmacniać również swojej drużyny młodzieżowej podczas letniego okienka transferowego, a potencjalnie nowym zawodnikiem The Blues może okazać się 18-letni Luciano Vera, który aktualnie reprezentuje barwy River Plate.

Młody Argentyńczyk jeszcze nie zdołał zadebiutować w pierwszej drużynie River Plate, jednak to nie stanęło na przeszkodzie, aby kilka europejskich wyraziło nim swoje zainteresowanie. Oprócz Chelsea wspomina się również o Olympique Lyon oraz Lazio.

Luciano Vera jest czternastokrotnym reprezentantem reprezentacji Argentyny U-17, w której to zadebiutował w marcu 2019 roku. 18-latek uważany jest za wielki talent w Argentynie, który najczęściej występuje na pozycji prawego obrońcy.

Spekuluje się, że Chelsea rozważa sprowadzenie również trzech zawodników, którymi są Gustavo Maia (São Paulo), Adam Hložek (Sparta Praga) oraz Malamine Efekele (AS Monaco). Każdy z tych transferów miałby być wzmocnieniem drużyny młodzieżowej, który w przyszłości mógłby reprezentować barwy pierwszej drużyny Chelsea.

Źródło: Foot Mercato

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW