Pulisic: Świetnie byłoby zakończyć sezon wygrywając FA Cup - Chelsea24News
Pulisic: Świetnie byłoby zakończyć sezon wygrywając FA Cup
Pulisic: Świetnie byłoby zakończyć sezon wygrywając FA Cup

Pulisic: Świetnie byłoby zakończyć sezon wygrywając FA Cup

Wielkimi krokami nadchodzi półfinałowy mecz FA Cup, w którym to Chelsea zmierzy się z Manchesterem United na Wembley Stadium. O tym spotkaniu wypowiedział się jeden z zawodników The Blues, Christian Pulisic. 

– FA Cup to wielkie rozgrywki. Frank Lampard wytłumaczył nam znaczenie tego pucharu zarówno dla klubu, jak i dla niego samego. Niestety rozegramy ten mecz bez dopingu ze strony kibiców, jednak okoliczności się nie zmieniły, zamierzamy wygrać to spotkanie.

– Niesamowitym uczuciem byłoby wygranie Pucharu Anglii. Kiedy byłem młodszy, najczęściej oglądałem spotkania rozgrywane w ramach Premier League, jednak zdarzało się, że oglądałem również mecze w FA Cup. Widziałem ile ten puchar znaczy dla ludzi w tym kraju. To wielkie trofeum i jestem naprawdę zadowolony, że mamy szansę je wygrać.

– Obecny sezon jest dla nas naprawdę trudny, mieliśmy zarówno wzloty, jak i upadki. Mimo wszystko jesteśmy pewni siebie, a wygranie trofeum byłoby znakomitym zakończeniem aktualnego sezonu.

– Manchester United aktualnie znajduje się w dobrej formie, lecz jesteśmy pewni naszych umiejętności, zamierzamy zaprezentować nasz styl gry. To nie będzie łatwe zadanie, jednak wyjdziemy na murawę i postaramy się wygrać to spotkanie.

Źródło: Evening Standard

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW