Willian: Podpiszę kontrakt z Chelsea jeżeli... - Chelsea24News
Willian: Podpiszę kontrakt z Chelsea jeżeli…
Willian: Podpiszę kontrakt z Chelsea jeżeli…

Willian: Podpiszę kontrakt z Chelsea jeżeli…

Willian po raz kolejny poruszył sprawę swojego kontraktu.

Umowa Brazylijczyka wygasa już niebawem. Nie jest tajemnicą, że Chelsea chce ją przedłużyć, jednak propozycje są odrzucane przez samego zawodnika, który oczekuje trzyletniej umowy.

– Ciągle czytam informacje o klubach, które są zainteresowane pozyskaniem mniej, jednak na ten moment nie pojawiły się oficjalne propozycje. Czekam na to co się wydarzy, mój agent nie miał dla mnie nowych wieści.

– Czy Chelsea jest zazdrosna? Myślę, że nie! – śmieje się Brazylijczyk.

– Miałem kilka rozmów z klubem kilka miesięcy temu, nawet na chwilę przed lockdownem. Chelsea oferowała mi jednak dwuletnią umowę, a ja prosiłem o trzyletni kontrakt. Moim celem jest podpisanie kontraktu na trzy lata, a takiej propozycji nie otrzymałem od The Blues.

– Wymagania? Trzyletnia umowa. Jeżeli otrzymam taką propozycję od Chelsea to podpiszę ten kontrakt choćby jutro.

Willian został także zapytany o najtrudniejszego menedżera w kwestii współpracy.

– Od wszystkich moich szkoleniowców czegoś się nauczyłem. Zawsze się uczę, niezależnie od sytuacji. Nie chcę jednak się powtarzać i tworzyć kontrowersji. Byłem mistrzem Anglii grając dla Antonio Conte, nauczyłem się pewnych rzeczy od niego, jednak nie ukrywam, że mieliśmy trudne relacje. Nie tylko ja, myślę że inni piłkarze myślą tak samo.

– W dzisiejszych czasach trener musi być także menedżerem, musi rozumieć piłkarzy jako ludzi i zawodników. Musi rozumieć, że piłkarze nie są tacy sami.

Źródło: Ale Oliveira

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW