Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Chelsea melduje się w finale Pucharu Anglii. Czas na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

Plan na mecz

– Niektórych rzeczy nie da się przewidzieć, ale dzisiaj byłem bardzo zadowolony, widząc to jak drużyna pracowała jak jeden organizm. Boczni obrońcy świetnie atakowali skrzydłowych rywali, a pomocnicy biegali cały mecz. Jestem dumny z mojej drużyny.

– Nie mogłem poprosić o nic więcej od mojej drużyny, dali mi wszystko czego oczekiwałem. Graliśmy systemem, którego nie używaliśmy zbyt często.

Wygrana

– To dla nas wielkie osiągnięcie, zagramy w finale Pucharu Anglii. Sam awans jest czymś wspaniałym, jednak naszym celem jest zdobycie trofeum. To był jeden z naszych najlepszych meczów w tym sezonie, jednak nie był on jedynym.

Bramka Mounta

– Poprosiłem Masona, aby częściej decydował się na uderzenia. Chce być piłkarzem z topu, więc musi oferować takie bramki jak dzisiaj. Jego pracowitość i to ile daje dla drużyny jest nieocenione.

Taktyka

– Bardzo ciężko pracowaliśmy w ostatnich dwóch dniach nad taktyką, która może powstrzymać Manchester United. Skupiliśmy się na tym, aby nie pozwolić im przedostać się za plecy naszych obrońców.

Giroud

– Jego zaangażowanie jest przykładem dla każdego. Oli nie tylko gra bardzo dobrze, ale daje z siebie wszystko na treningach. Mógł opuścić klub zimą, jednak udało mi się go nakłonić do pozostania i mamy tego efekty.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW