Wnioski po meczu z Manchesterem United - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Manchesterem United
Wnioski po meczu z Manchesterem United

Wnioski po meczu z Manchesterem United

Zespół Franka Lamparda pewnie awansował do finalu FA Cup pokonując Manchester United. Zapraszam na wnioski z tego spotkania.

  1. Frank znowu zaskoczył taktyką i zagrał tym razem na 3 obrońców. Wyszło mu to znakomicie, bo United zostali wybici całkowicie z tego spotkania. Dominacja.
  2. Genialny mecz dwóch środkowych pomocników Chelsea – Mount i Kovacic. Obaj dzisiaj po prostu zabiegali piłkarzy Manchesteru. Podobno Bruno ogląda się za sobą do tej pory czy nie ma Kovacica gdzieś obok.
  3. Co znaczy doświadczenie? Olivier Giroud wie o tym najlepiej! Świetny był Francuz dzisiaj w tych pojedynkach z obrońcami Manchesteru. Widać, że mistrz świata!
  4. Bardzo cieszy fakt, że Chelsea wygrała ten mecz bez swojego najlepszego piłkarza ostatnich tygodni – Christiana Pulisicia. Amerykanin odpoczął, przed bardzo ważną końcówką sezonu.
  5. Caballero mega pewny. Wychodził do długich zagrań, agresywny w polu karnym, po prostu pokazał Kepie co to znaczy wyciągnąć cojones na mecz.
  6. Świetnie działała nasza prawa strona. Reece James i Cesar Azpilicueta. Azpi zaskakiwał tym, że przy dośrodkowaniach był na linii z Giroud i obiegał Jamesa. U Conte w tym systemie dośrodkowywał z głębi pola. Obaj zrobili młyn Williamsowi dzisiaj.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW