Havertz blisko przenosin do Chelsea - Chelsea24News
Havertz blisko przenosin do Chelsea
Havertz blisko przenosin do Chelsea

Havertz blisko przenosin do Chelsea

Jak informuje The Athletic Chelsea jest naprawdę blisko podpisania tego młodego utalentowanego Niemca. Kai Havertz w tym sezonie zagrał 43 spotkania zaliczając przy tym 17 bramek oraz 9 asyst. 

Chelsea zapewniła sobie wczoraj udział w finale Fa Cup oraz ma bardzo ciekawą końcówkę przed sobą w tym walkę o ligę mistrzów w przyszłym sezonie. Dlatego również sezon dobiega powoli końca więc planują zakontraktować Kaia już za jakiś czas.

Po porażce Bayeru z Bayernem Havertz postanowił, że chce odejść i szukać nowych wyzwań. Jedynym klubem który jest w stanie wyłożyć taką sumę za Niemca jest właśnie Chelsea.

Havertz chce aby jego przyszłość zaczęła się powoli wyjaśniać dlatego również przyśpieszono proces w którym to właśnie Kai miałby przejść do Chelsea.

Źródło: David Ornstein

O autorze

Jakub Cach

Witam! Mam na imię Jakub i pochodzę z Rzeszowa. Mam 18 lat i prawie 2 metry (198cm) od zawsze mam niedowagę ale się tym zupełnie nie przejmuję. Od zawsze uważam że życie jest tylko po to aby prędzej czy później umrzeć dlatego trzeba żyć szybko i spontanicznie. Jeśli jest jakaś fajna dziewczyna z okolic Rzeszowa to zapraszam na priv ;). Kibicuje Chelsea od wtedy co dostałem ich monopoly (znaczy wcześniej znałem Chelsea i lubiłem ale wtedy ulubionym klubem przed Chelsea było właśnie Porto. Moim ulubionym piłkarzem w Chelsea jest Masonik Mount a w młodzieżowych zespołach Lewis Bate. Co do mnie to jeszcze bardzo uwielbiam koszule hawajskie i spaghetti które jest moim ulubionym daniem (no chyba że lasagne lub frytki z posypką) Moje największe marzenie to zostać dobrze zapamiętany przez ludzi i znajomych oraz oczywiście mieć dzieci które będą w przyszłości dobrymi ludźmi. Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała więc już ją pisze: zawsze do życia jestem nastawiony pozytywnie i nigdy w sumie nie byłem pesymistą ani nie zamierzam być. Pozdrawiam serdecznie Wasz Czacha.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW