Lampard rozważy nowego bramkarza nawet w przypadku pozostania Kepy - Chelsea24News
Lampard rozważy nowego bramkarza nawet w przypadku pozostania Kepy
Lampard rozważy nowego bramkarza nawet w przypadku pozostania Kepy

Lampard rozważy nowego bramkarza nawet w przypadku pozostania Kepy

Frank Lampard ma bardzo poważnie przemyśleć temat pozyskania nowego bramkarza, nawet gdyby nie udało się pozbyć Kepy.

Menedżer Chelsea nie ufa Hiszpanowi, we wczorajszym meczu z Manchesterem United zdecydował się na Willy’ego Caballero. Ma być to kolejny znak, że Hiszpan nie spełnia oczekiwań sztabu trenerskiego.

Lampard nie gwarantuje Kepie niczego jeżeli chodzi o przyszłość, jednak zdaje sobie sprawę z tego, że może być bardzo trudno sprzedać go za kwotę podobnej do tej, którą Chelsea zapłaciła dwa lata temu.

Istnieje możliwość, że Kepa zostanie wypożyczony, zainteresowanie mają wykazywać Valencia oraz Sevilla.

Chelsea myśli również o tym, aby zaoferować Hiszpana jako część transakcji zakupu nowego bramkarza. The Blues myślą o złożeniu takiej oferty Barcelonie oraz Atletico, gdyż Jan Oblak oraz Marc-Andre Ter Stegen są rozpatrywani przez klub. Trudno jednak uwierzyć, że Atletico lub Barcelona będą zainteresowani takimi transferami.

Gdyby Arrizabalaga został w klubie to Lampard nadal może sprowadzić bramkarza, aby ten rywalizował z Kepą o miejsce w pierwszym składzie.

Caballero spadłby wówczas na pozycję trzeciego bramkarza, jednak to już 39-letni zawodnik, a Lampard nie chce opierać tej pozycji o tak wiekowego gracza i niepewnego Kepę.

Mimo iż Marina Granowskaja i Frank Lampard będą mieć kluczowy głos przy sprowadzeniu bramkarza, to zadanie znalezienie nowego bramkarza przypadnie Petrowi Cechowi oraz byłemu trenerowi klubu, Christophe Lollichonowi. Mają oni przygotować listy potencjalnych wzmocnień na pozycję bramkarza. Jedna z list będzie zawierać bramkarzy, którzy przybyliby do klubu, gdyby Kepa odszedł, a druga miałaby zawierać listę zawodników, którzy mogliby rywalizować z Hipszanem.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW