Chelsea chce dać sporą podwyżkę Deanowi Hendersonowi - Chelsea24News
Chelsea chce dać sporą podwyżkę Deanowi Hendersonowi
Chelsea chce dać sporą podwyżkę Deanowi Hendersonowi

Chelsea chce dać sporą podwyżkę Deanowi Hendersonowi

Nie jest tajemnicą, że Dean Henderson marzy o tym, aby zostać pierwszym bramkarzem Manchesteru United.

To może być jednak trudne, ponieważ bramki klubu z Old Trafford strzeże David de Gea, który niedawno podpisał nową umowę, gwarantującą mu ogromne zarobki. Dodatkowo Ole Gunnar Solskjaer uważa Hiszpana za topowego bramkarza.

Henderson miał powiedzieć działaczom United, że nie zamierza wracać do klubu, aby walczyć o miejsce w składzie, jeżeli ma zostać w Manchesterze United na kolejny sezon, to musi wiedzieć, że będzie grał regularnie. Gdyby tak się nie stało, będzie chciał odejść do innego klubu, tym razem już na stałe.

Frank Lampard jest ogromnym fanem Anglika i bardzo chętnie pozyskałby go do Chelsea, jako że Kepa Arrizabalaga nie potrafił wzbudzić w nim zaufania.

Henderson zarabia obecnie około 70 tysięcy funtów tygodniowo, Chelsea jest w stanie zaoferować mu sporą podwyżkę. The Blues mogą zapłacić mu nawet 170 tysięcy funtów tygodniowo.

Nie wiadomo jednak, czy Manchester United chciałby oddawać swojego bramkarza do klubu rywalizującego z nimi o miejsce w czołowej czwórce.

Źródło: Manchester Evening News

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW