Mount: Jestem zmotywowany przed meczem z Liverpoolem - Chelsea24News
Mount: Jestem zmotywowany przed meczem z Liverpoolem
Mount: Jestem zmotywowany przed meczem z Liverpoolem

Mount: Jestem zmotywowany przed meczem z Liverpoolem

Mason Mount udzielił wywiadu dla oficjalnej strony Chelsea w której wypowiedział się o nadchodzącym meczu z The Reds. Mecz odbędzie się jutro o godzinie 21:15. 

– Liverpool w tym sezonie absolutnie zdominował Premier League. Jest to dla nas pewnego rodzaju dominacja aby im dorównać w przyszłym sezonie. Graliśmy z The Reds trzykrotnie i za każdym razem ta rywalizacja między nami była bardzo wyrównana

– Jestem urodzonym zwycięzcą więc nieszczególnie lubię patrzeć jak wygrają inne drużyny. To ja chcę triumfować jak najwięcej ze swoim zespołem. Liverpool w tym sezonie spisywał się genialnie. Za każdym razem było widać u nich głód zwyciężania. To dzięki temu wygrali właśnie Premier League.

– Widzieliśmy jak sięgają po trofea w ostatnich miesiącach i chcemy podążać w tym samym kierunku.

– Ten sezon chcemy skończyć w TOP 4 i spróbować wygrać jakieś trofeum. Później zamierzamy koncentrować się na kolejnym sezonie by być jeszcze większą konkurencją dla reszty stawki.

Źródło: Chelseafc.com

O autorze

Jakub Cach

Witam! Mam na imię Jakub i pochodzę z Rzeszowa. Mam 18 lat i prawie 2 metry (198cm) od zawsze mam niedowagę ale się tym zupełnie nie przejmuję. Od zawsze uważam że życie jest tylko po to aby prędzej czy później umrzeć dlatego trzeba żyć szybko i spontanicznie. Jeśli jest jakaś fajna dziewczyna z okolic Rzeszowa to zapraszam na priv ;). Kibicuje Chelsea od wtedy co dostałem ich monopoly (znaczy wcześniej znałem Chelsea i lubiłem ale wtedy ulubionym klubem przed Chelsea było właśnie Porto. Moim ulubionym piłkarzem w Chelsea jest Masonik Mount a w młodzieżowych zespołach Lewis Bate. Co do mnie to jeszcze bardzo uwielbiam koszule hawajskie i spaghetti które jest moim ulubionym daniem (no chyba że lasagne lub frytki z posypką) Moje największe marzenie to zostać dobrze zapamiętany przez ludzi i znajomych oraz oczywiście mieć dzieci które będą w przyszłości dobrymi ludźmi. Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała więc już ją pisze: zawsze do życia jestem nastawiony pozytywnie i nigdy w sumie nie byłem pesymistą ani nie zamierzam być. Pozdrawiam serdecznie Wasz Czacha.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW