Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Już jutro Chelsea zmierzy się z Liverpoolem w ramach przedostatniej kolejki ligowej. Czas na przedmeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

Liverpool jutro podniesie trofeum

– Oni mają za sobą niesamowity sezon, teraz mieli nieznaczny dołek, jednak przez długi czas wydawało się, że są nie do pokonania. Przygotujemy się na starcie z najlepszym Liverpoolem.

– Aby dogonić Liverpool musimy ciężko pracować, czeka nas długa droga. The Reds oraz Manchester City grają na niezwykle wysokim poziomie, mają wspaniałych menedżerów i stale się poprawiają.

Hudson-Odoi

– Callum musi nadal bardzo ciężko pracować, miał dobre momenty w ostatnich spotkaniach. Nie widzę u niego żadnych oznak frustracji, jednak to naturalne, że oczekuję iż moi piłkarze będą chcieli grać co mecz.

Kai Havertz

– Nie zamierzam mówić o Kaiu Havertzie. Bardziej interesuje mnie jutrzejszy mecz.

Cele transferowe

– Rozmawiam z piłkarzami, których chcemy pozyskać, tylko jeżeli dostanę na to pozwolenia. Chcę przekazywać pozytywne idee dotyczące gry w Chelsea.

Wzmocnienie ataku

– To coś na okres po sezonie. Mamy w zespole wiele potencjału na ofensywnych pozycjach i staramy się poprawiać piłkarzy, których już posiadamy. Chcemy aby nasi piłkarze się rozwijali.

Gra w Lidze Mistrzów w następnym sezonie

– To był dla nas cel numer jeden od początku sezonu, musimy jednak pamiętać, że Premier League to trudne rozgrywki, trzeba mieć odpowiednią jakość oraz konsekwencję. Czasami po dobrym wyniku wydaje się, że wszystko jest wspaniale, a po porażkach jest zupełnie odwrotnie. Trzeba jednak patrzeć na szerszy kontekst. Postaramy się powtórzyć to co pokazaliśmy w meczu z Manchesterem United.

– Gra w Lidze Mistrzów jest ogromnym prestiżem, to wyznacznik miejsca w którym znajduje się drużyna. To był dla nas przejściowy sezon pełen testów, teraz chcemy coraz bardziej łatać lukę między nami i najlepszymi drużynami.

Kontrakty Pedro i Williana

– Ich umowy wygasają wraz z końcem lipca. Nie wiem, czy uda nam się ich zatrzymać na finał Pucharu Anglii oraz na mecze Ligi Mistrzów. Bardzo cenimy tych zawodników i chcielibyśmy zatrzymać ich do końca sezonu.

Kante

– Nie będzie w stanie zagrać z Liverpoolem.

Szpaler

– Liverpool zasłużył na to, aby wyjść na murawę będąc oklaskiwanymi. Mamy do nich ogromny szacunek, wygrali ligę.

Co musi oferować bramkarz

– Przede wszystkim chcesz, aby potrafił powstrzymać piłkę przed wpadnięciem do bramki, stara szkoła tak mówi. Teraz jednak liczy się także to, aby bramkarz brał czynny udział w grze piłką.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW