West Ham odrzuci ofertę Chelsea - Chelsea24News
West Ham odrzuci ofertę Chelsea
West Ham odrzuci ofertę Chelsea

West Ham odrzuci ofertę Chelsea

Wczoraj otrzymaliśmy informację o tym, że Chelsea rozważa zaoferowanie Barkleya oraz Batshuayiego w ramach transakcji wiązanej dotyczącej pozyskania Declana Rice’a.

Dzisiaj dowiadujemy się jednak, że West Ham nie jest zainteresowany tymi piłkarzami w ramach oferty za swojego piłkarza.

Co więcej – klub z Londynu nie chce sprzedawać swojej gwiazdy, chcą zatrzymać go na kolejne sezony i budować zespół wokół utalentowanego Anglika.

Frank Lampard widzi jednak w byłym piłkarzu Chelsea kogoś, na kim będzie można budować defensywę The Blues, jako że w zespołach młodzieżowych Rice występował głównie na pozycji środkowego obrońcy.

West Ham jest pewny tego, że są w stanie zatrzymać Rice’a, jednak potrzebują gotówki ze względu na kryzys finansowy spowodowany pandemią. Nie są jednak zainteresowani otrzymaniem dwójki graczy The Blues.

Sam Rice prawdopodobnie byłby zainteresowany zmianą otoczenia, jednak jeżeli dojdzie do transferu, cena musiałaby być bardzo wysoka.

Źródło: Guardian

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW