Abraham: Trudno było się nie bać, ale był to jednocześnie najlepszy moment w moim życiu.  - Chelsea24News
Abraham: Trudno było się nie bać, ale był to jednocześnie najlepszy moment w moim życiu. 
Abraham: Trudno było się nie bać, ale był to jednocześnie najlepszy moment w moim życiu. 

Abraham: Trudno było się nie bać, ale był to jednocześnie najlepszy moment w moim życiu. 

Tammy Abraham debiutował w Chelsea już cztery lata temu, jednak dopiero w tym sezonie został członkiem pierwszego zespołu.

Wychowanek klubu opowiedział o swoich wspomnieniach związanych z pierwszym występem w barwach klubu.

– Mój ówczesny trener, Adi Viveash powiedział mi, że będe trenował z pierwszą drużyną. Pomyślałem sobie, że potrzebują po prostu kogoś, kto dopełniłby liczebności kadry przy treningach. Ja, Kasey Palmer oraz Fikayo zostaliśmy poinformowani przez Steve’a Hollanda, że jedziemy z drużyną na Anfield. Wszyscy byliśmy w kadrze meczowej!

– W obecności Steve’a zachowywaliśmy się normalnie i całkowicie poważnie, jednak kiedy już poszedł, a my wróciliśmy do szatni, zaczęliśmy wariować. Skakaliśmy i nie mogliśmy uwierzyć w to co się wydarzyło.

– Gdy tylko wsiadłem do auta, zadzwoniłem do mamy, to był szalony moment, miałem dopiero 18 lat. To było coś niesamowitego dla mnie oraz mojej rodziny. To moment z którego zawsze będę dumny.

– Gdy byliśmy już na miejscu, spojrzałem na trybuny Anfield i pomyślałem sobie, że to naprawdę się dzieje. Fikayo powiedział, że to jak scenariusz z filmu „Goal”, ponieważ to było jak sen.

– Podczas spotkania rozgrzewałem się obok Rubena, gdy spostrzegłem, że Guus Hiddink mnie woła. Nie wiedziałem tak naprawdę, czy woła mnie, czy będącego obok mnie Rubena. Okazało się, że to był mój moment. Guus powiedział mi tylko, że wiem co mam robić, że wie jak dobrze radzę sobie w zespołach młodzieżowych i mam po prostu dać z siebie wszystko, niczego się nie bać i dobrze się bawić. Szczerze? Trudno było się nie bać, ale był to jednocześnie najlepszy moment w moim życiu.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW