Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Nie czas na łzy – Chelsea ma przed sobą jeszcze jedno spotkanie ligowe. A teraz zapraszamy do wypowiedzi pomeczowych Franka Lamparda.

Pewność siebie Kepy

– Nie chcę rozmawiać o indywidualnościach. Traciliśmy bramki, gdzie wykończenie było topowe, jednak nawet tam dochodziły błędy indywidualne oraz drużynowe. Wiemy, że jeżeli popełniamy błędy, to takie rzeczy się dzieją. Mogę jednak powiedzieć wiele pozytywów o tym spotkaniu.

Pulisic

– Christian miał ogromny wpływ po pojawieniu się na murawę. To jego pierwszy sezon, miał problemy z urazami, jednak po restarcie jest w niesamowitej formie. Doznał jednak uraz w meczu z Norwich, dlatego nie mógł grać w kolejnych meczach. Po wejściu pokazał ogromną jakość. Jest młodym graczem, potrzebujemy go w formie na kolejne spotkania.

Presja przed niedzielnym meczem

– Nasz zespół jest pełen młodzieży, jednak mamy też graczy, którzy mieli już do czynienia z takimi sytuacjami. Gdyby przed sezonem zaproponowano nam, że w ostatniej kolejce wszystko będzie zależało od nas i zagramy ten mecz na Stamford Bridge to każdy wziąłby to w ciemno. Wierzę w naszych graczy, wierzę w ich mentalność.

Potrzeba jednego punktu

– Czułem, że możemy dzisiaj zdobyć ten potrzebny punkt, jednak będziemy potrzebować jeszcze jednego spotkania. Wiemy co nas czeka, musimy skupić się wyłącznie na sobie. Nie możemy patrzeć na innych.

Liczba straconych bramek

– Nie chcę się nad tym rozwodzić, czeka nas ważny mecz, musimy go wygrać, to jest najważniejsze. Chcemy się poprawiać, patrzymy jednak na szerszą perspektywę, teraz jednak najważniejszy jest mecz z Wolves.

TOP4 to wynik ponad stan?

– Nie wiem, to opinia spoza klubu. Mieliśmy trudne momenty, graliśmy z mocnymi ekipami. Zakończenie sezonu w czwórce byłoby dla nas sporym osiągnięciem, to pewne.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW