Oblak myśli o odejściu z Atletico? - Chelsea24News
Oblak myśli o odejściu z Atletico?
Oblak myśli o odejściu z Atletico?

Oblak myśli o odejściu z Atletico?

Nie jest tajemnicą, że Frank Lampard pragnie pozyskać nowego bramkarza. Menedżer The Blues nie jest zadowolony z gry Kepy i chętnie wymieni gracza na kogoś innego.

Jednym z zawodników łączonych z Chelsea jest gwiazda Atletico Madryt, Jan Oblak.

Według najnowszych informacji, Słoweniec ma poważnie zastanawiać się nad swoją przyszłością. Oblak myśli o tym, że mógł nadejść czas na nowe wyzwanie, jakim niewątpliwie byłby transfer do Premier League.

Dodatkowo zawodnik nie jest zadowolony z ostatnich decyzji zarządu klubu z Madrytu, to wszystko ma sprawiać, że Oblak może rozważyć odejście z Atletico, gdyby otrzymał poważną propozycję.

Atletico nie zamierza jednak sprzedawać swojego zawodnika, co oznacza, że każdy zainteresowany klub będzie musiał wpłacić klauzulę odstępnego wpisana w kontrakt piłkarza, wynosi ona około 110 milionów funtów.

Słoweniec zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby wyraził chęć zmiany klubu, to Chelsea byłaby nim zainteresowana. The Blues chętnie oddaliby Kepę, aby obniżyć cenę za gwiazdora Atletico, jednak klub z Madrytu zdaje sobie sprawę, że kibice nie wybaczyliby tego klubowi. Dlatego jeżeli Oblak ma odejść, musi zostać wpłacona klauzula.

Chelsea może rozważyć tańsze alternatywy w postaci Ter Stegena, Areoli, Onany, Pope’a czy Hendersona. To jednak Oblak byłby transfer pokazującym jak wielkie ambicje ma Chelsea i Frank Lampard.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW